Horoskopy

17. října 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 17. 10. – symbol Zrcadlo

Dnes si navzájem nastavujeme zrcadlo a učíme se vidět skutečnost. Měli bychom být upřímní, především sami k sobě, a poučit se z chyb, které jsme udělali. Je to den ztišení a očisty psychiky, nalézání podvědomých vzorců, které nám brání k rozvoji.

Luna v Býku - ubývá

Řešíme finanční a materiální záležitosti, zbytečně neriskujeme, rozhodnutí, která uděláme, jsou pro budoucnost pozitivní.

Býčí znamení ovládá oblast krku, štítnou žlázu, krční páteř; v těchto dnech, kdy je Slunce tzv. v opozici na znamení Štíra, je větší náchylnost k angínám, zánětům a nachlazení. Dobře nám udělá masáž šíje a zad, pleti dodáme hydrataci a výživu. Luna v Býku má ráda péči, nešetříme na sobě, zajdeme si do kosmetického salónu a necháme se hýčkat.

Nadcházejí gurmánské dny Luny v Býku, v její ubývající fázi, můžeme si dopřát více než jindy. Vyzkoušíme např. libanonskou kuchyni; chutě se podivuhodně mísí a dobré ingredience seženeme v obchodech nebo e-shopech. Jehněčí maso, grilovaný lilek, skvělé kořenící směsi - pohádka tisíce a jedné noci…! Vybíráme si pečlivě i dobré pití: nektar z granátových jablek, nebo ušlechtilá, mineralizovaná bílá vína…

Opatrně solíme, tučné jídlo, operace v oblasti krku. K podzimu, i znamení Býka se hodí zemité barvy – hnědá a zelená. Kamenem, který nám dnes dodá energii je býčí oko nebo gaia stone. Z vůní můžeme vybrat levanduli nebo esenci cedru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.