Horoskopy

17. listopadu 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 17. 11. – symbol Pavouk

Snažíme se dobře hospodařit s časem i energií. Půjde o náročný den; nezačínáme nic nového, ani pracovního, ani osobního. Měli bychom se ptát sami sebe, co můžeme ve svém životě změnit k lepšímu.

Zaměřujeme se na osobní rozvoj, vztahy s ostatními i na úspěch v pracovní oblasti. Plánujeme a sbíráme informace; jednat začneme až v příhodnějším lunárním dni.

Luna v Blíženích - ubývá

Pocítíme zvýšenou aktivitu a snahu po komunikaci a výměně informaci s druhými lidmi. Můžeme být více společenští a přátelští.

Tyto dny přináší nervozitu a obavy, že nic nestihneme. Proto si uděláme ráno čas na plánování všeho, co chceme dnes stihnou, udělat a vyřídit. A krok po kroku se snažíme vše zvládnout. Vzpomeneme si na přísloví – když nejvíc pospícháš, tak si sedni. Chvilku odpočinku, koncentrace je v těchto dnech důležitá.

Uděláme si čas na snídani i oběd, zajdeme na něj s kolegy, a nebudeme se bavit o práci. Vychutnáváme každé sousto - čím více dokážeme potravu rozžvýkat, tím méně práce bude mít náš žaludek. Ve fázi ubývání nebudeme na sobě šetřit, i večeře může být vydatná .

Vhodná barva pro dnešní den je modrá nebo žlutá. Z kamenů chryzokol nebo citrín.

Pro dnešek se hodí vůně eukalyptu nebo cedru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.