Horoskopy

17. března 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 17. 3. – symbol Fontána

Podle starých pramenů se v tento den aktivuje naše karma, rodinné vazby a otisky v naší duši. Měli bychom si připomínat svá spojení s rodovými kořeny a hledat vlastní identitu. Naše budoucnost vychází z přítomnosti, proto je nutné vyčistit a uzdravit naši minulost.

Tento den je nejlepší k tomu, abychom pochopili a přijali důležité věci v našem životě. Pobýváme v rodinném kruhu, nasloucháme rodičům, prarodičům – sdílení s našimi blízkými je tím nejdůležitějším, co máme dnes dělat.

Luna v Raku – přibývá

Ve dnech Luny v Raku jsme citlivější, zvláště vodní znamení (Rak, Štír, Ryby). Vše prožíváme intenzivněji, což může přinášet i vztahovačnost a deprese.

Račí energie se soustřeďuje do oblasti žaludku, prsou a psychiky. Právě zde musíme být opatrnější. Hlídáme si skladbu jídelníčku, ale i každé slovo, které vyřkneme. Poslechneme si příjemnou hudbu, při níž relaxujeme a zapomínáme na starosti. Užíváme si klidu domova, rodiny, dětí a blízkých přátel.

Zkusíme nový recept na „zdravou dobrotu“. Poradců, knih a pořadů v televizi i informací na internetu je nepřeberně. Nechme se inspirovat třeba východní kuchyní a překvapme ostatní nevšední večeří. Popíjíme jasmínový čaj nebo čaj Yerba maté. Dáme si skleničku dobrého vína nebo piva.

Dnes se nedoporučuje mýt ani stříhat vlasy, protože slábnou.

Zvolíme slavnostní bílou nebo stříbrnou barvu, také světlé odstíny modré.

Krásným doplňkem našeho outfitu budou perly nebo šperky s měsíčním kamenem.

Vybereme si vůni damašské růže nebo sladké vanilky.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky Luna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.