Horoskopy

17. května 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 17. 5. – symbol Kalich

Den, který přeje lásce ve všech jejích aspektech. Láska nepodmíněná – agapé, přátelská – filio, milenecká – eros, i mateřská. Otevíráme svá srdce i mysli a naplňujeme se energií lásky jako pohár, který přetéká.

Luna ve Vahách – přibývá

Luna ve Vahách nás učí být v rovnováze, přijímat temnou i světlou stránku našeho života. Máme intenzivnější vnímání světa a lidí kolem nás.

Váhy mají „na starosti“ ledviny a boky; cokoliv pozitivního dnes pro tyto orgány uděláme, působí mnohem silněji než v jiných dnech. Dopřejeme si čas k procvičení pánve, boků. Prospěje nám masáž, a především teplá lázeň, do níž přidáme relaxační vůně. Zapálíme si svíčky – a je nám blaze

V těchto dnech konzumujeme co nejvíc čerstvé zeleniny a ovoce. K odvodnění pomáhají melouny, a také speciální čajové směsi k podpoře práce ledvin. Obezřetně volíme tuky, jež používáme při vaření; nejlepší je kvalitní olivový olej nebo tzv. ghí, přepuštěné máslo.

Pozor na trhání zubů, operace v oblasti ledvin, beder, alkohol. Dnes se oblečeme do béžové nebo světle modré barvy. Můžeme vyzkoušet krásný jaspis piccaso nebo modrý tyrkys. Esence bulharské růže nebo sladká vůně vanilky oblaží naše smysly.

Sdílejte článek
Štítky ledvina

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.