Horoskopy

18. října 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 18. 10. – symbol Pavouk

Snažíme se dobře hospodařit s časem i energií. Bude to náročný den; nezačínáme nic nového, ani pracovního, ani osobního. Měli bychom se ptát sami sebe, co můžeme v životě změnit k lepšímu.

Zaměřujeme se na osobní rozvoj, vztahy s ostatními i na úspěch v pracovní oblasti. Plánujeme a sbíráme informace; jednat začneme až v příhodnější lunární den.

Luna v Býku - ubývá

Energie Luny v Býku nás zklidňuje, učíme se dodržovat sliby, rozvíjíme smysl pro povinnost.

Luna v Býku silně působí na náš krk, hrtan, ale i krevní oběh. Dáváme pozor na průvan a nastydnutí. Můžeme začít s očistnými a odtučňovacími kúrami. Je ideální čas na zkrášlovací procedury a pěstění pokožky celého těla.

Snažíme se jíst s mírou, vyhneme se kalorický náročným pokrmům, ale v menší míře. Pijeme čaje pro trávení: fenyklový nebo mátový. Doporučuje se konzumovat kořenovou zeleninu - jako samostatné jídlo, nebo jako přílohu. Snažíme se jíst s mírou.

Krásnou „přírodní“ kombinaci je barva zelená a růžová. Ozdobit se můžeme šperkem s růženínem nebo malachitem. Vyzkoušejme senzuální vůni pižma nebo příjemný santal.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.