Horoskopy

18. července 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 18. 7. – symbol Had

Dnešek bude náročný, čekají nás pokušení především z oblasti hmotné a tělesné. Snažíme se o duševní i fyzickou čistotu. Jíme střídmě, nepijeme alkohol a zřekneme se erotiky a sexu. Ve dnech před úplňkem na nás mohou doléhat problémy a splíny.

Luna v Kozorohu - přibývá

Praktická Luna v Kozorohu nás učí nevydávat energii, čas ani peníze zbytečně. V popředí našeho zájmu je hmotné zajištění.

Ranní start do nového dne je důležitý; máme-li dovolenou, věnujeme se cvičení, procházce, nebo si jdeme ráno zaplavat. Máme za své tělo zodpovědnost, měli bychom se o ně co nejlépe starat. V těchto dnech můžeme pociťovat bolesti kloubů, kolen, zad. Pomůže nám masáž, nebo lázeň v teplé vodě, nejlépe s rašelinou.

Výhodou léta je, že máme menší hlad a stačí nám jednoduchá, i studená jídla. Můžeme se inspirovat starými tradičními recepty, a dopřát si i sladké nebo mléčné jídlo. Nejvhodnější je jíst kořenovou zeleninu. Celer, řepu, mrkev, brambory nebo pastinák; je mnoho skvělých receptů, z nichž vykouzlíme jídlo, které bude chutnat všem.

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen, nestříháme vlasy. Dnes vám bude slušet kombinace šedá- růžová nebo černá – bílá. K vašemu outfitu bude vhodný šperk s obsidiánem nebo rodonitem. Provoňte svůj osobní prostor vůní růže nebo santalu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.