Horoskopy

18. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 18. 8. – symbol Hrozen

Čeká nás zajímavý den. Spojení úplňku se dnem symbolu Hroznu znamená vzestup ženské síly a probuzení Bohyně. Užijeme si hojnost, naplnění všech potřeb duševních, duchovních i fyzických. Jsme v harmonii se sebou i s celým světem. Přejeme si, aby byly všechny bytosti šťastny.

Luna ve Vodnáři - ÚPLNĚK 11:29

Úplněk ve znamení Vodnáře přináší mnoha citlivcům intenzivnější vnímání světa a silné emocionální výkyvy. Psychika je labilnější. Můžeme si připravit rituál: vyčistíme svůj prostor bílou šalvějí, barvou je fialová, živlem Vzduch; zapálíme fialovou svíčku a soustředíme své myšlenky na pokrok, přátelství, spolupráci a nezávislost.

Barvou dnešního úplňkového dne je modrá nebo fialová. Z kamenů vybereme ametyst nebo modrý křemen aqua aura. Prospěje nám esence levandule nebo skořice.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 6. 2023

Berani, pokud máte vazby na nějakou terapeutickou profesi, můžete dnes učinit zvláštní objev týkající se zdravotnictví. Tento objev nenajdete v žádné knize nebo metodice, kterou se běžně řídíte. Emoce nejsou tak slepé, jak by si racionální společnost přála! Někdy nás vedou po cestě k poznání. To je dnešní případ.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.