Horoskopy

18. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 18. 8. – symbol Hrozen

Čeká nás zajímavý den. Spojení úplňku se dnem symbolu Hroznu znamená vzestup ženské síly a probuzení Bohyně. Užijeme si hojnost, naplnění všech potřeb duševních, duchovních i fyzických. Jsme v harmonii se sebou i s celým světem. Přejeme si, aby byly všechny bytosti šťastny.

Luna ve Vodnáři - ÚPLNĚK 11:29

Úplněk ve znamení Vodnáře přináší mnoha citlivcům intenzivnější vnímání světa a silné emocionální výkyvy. Psychika je labilnější. Můžeme si připravit rituál: vyčistíme svůj prostor bílou šalvějí, barvou je fialová, živlem Vzduch; zapálíme fialovou svíčku a soustředíme své myšlenky na pokrok, přátelství, spolupráci a nezávislost.

Barvou dnešního úplňkového dne je modrá nebo fialová. Z kamenů vybereme ametyst nebo modrý křemen aqua aura. Prospěje nám esence levandule nebo skořice.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.