Horoskopy

19. ledna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 19. 1. - symbol Kůň

Dynamický den, plný energie a rozhodnosti. Nechybí nám odvaha, plánujeme budoucnost, máme velké cíle. Den přátelství a sdružování lidí, vhodný k cestování, k zahájení výprav a zájezdů za poznáním.

Období vhodné na změnu zaměstnání, k obchodování, pro začátek nových projektů. Jsme tvořiví a rychlí, nebojíme se začít, jde nám i týmová práce, dokážeme se dohodnout s druhými a respektujeme jejich názory.

Luna ve Vahách – ubývá

Luna ve Vahách přináší touhu po harmonii a klidu ve vztazích i s naším nejbližším okolím. V těchto dnech může panovat nerozhodnost, proto neřešíme žádné zásadní věci…

V těchto dnech důsledně dodržujeme pitný režim, přednost dáme teplým nápojům – čajům, které podporují urogenitální a vylučovací systém. Pozornost věnujeme pokožce celého těla, dopřejeme si tělový peeling nebo skořicový zábal, který podporuje hubnutí.

Při ubývající Luně lze doporučit očistné a odtučňovací procedury. Můžeme popíjet detoxikační a odvodňovací směsi, kopřivový čaj, uvařit si brokolici nebo květák, zeleninové rizoto nebo fazole, které mají blahodárný vliv na ledviny.

Pozor na operace v oblasti ledvin, nepijeme alkohol, nejíme tučná jídla, solíme méně

Uklidní nás vibrace tmavě modré barvy, zvolit můžeme i karmínovou. Naše sebevědomí podpoří rubín nebo modrý safír.

Vůně růže nebo tonky jsou velmi příjemné.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.