Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 19. 10. – symbol Orel

Čeká nás úspěšný den. Můžeme si naplánovat důležité schůzky, obchodní jednání i pracovní pohovory. Soustředíme se a ptáme, co je pro nás nejvhodnější, a věříme, že odpovědi, které k nám přicházejí, jsou pravdivé. Sbíráme informace a selektujeme ty nejlepší.
Vydáno: 19.10.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto streda
Luna hlavni foto streda Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Blížencích – ubývá

Vzdušný element Luny v Blížencích přináší neklid, ale také lepší komunikaci a dobré obchody a pracovní kontrakty.

Důležitý je pohyb, protahování. Blíženci ovládají ramena, paže, lopatky – měli bychom být na tyto oblasti opatrní. Tělo nepřetěžujeme, dáváme mu veškerou péči i s koupelí a masáží. Je podzim, počasí přináší i nachlazení. Posilujeme imunitní systém, inhalujeme éterické oleje, např. eukalyptový.

Snažíme se jíst v klidu a pomalu; tvrdí se, že každé sousto máme až padesátkrát rozkousat. Vybíráme si stravu bohatou na bílkoviny, tělu preventivně dodáváme přírodní vitamín C, např. v rakytníkových extraktech, čajích nebo džemu. Zkusíme i pšeničné klíčky; nádobu pro klíčení si můžeme koupit a zkusit do ní zasadit semínka. Bude zajímavé sledovat, jakou mají sílu, jak rychle rostou…

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému. Pro dnešek se hodí nebesky modrá nebo oranžová barva. Svůj outfit můžeme doladit šperkem s karneolem nebo apatitem.

Příjemnou vůní je citronová tráva nebo vůně čokolády.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama