Horoskopy

19. října 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 19. 10. – symbol Orel

Čeká nás úspěšný den. Můžeme si naplánovat důležité schůzky, obchodní jednání i pracovní pohovory. Soustředíme se a ptáme, co je pro nás nejvhodnější, a věříme, že odpovědi, které k nám přicházejí, jsou pravdivé. Sbíráme informace a selektujeme ty nejlepší.

Luna v Blížencích – ubývá

Vzdušný element Luny v Blížencích přináší neklid, ale také lepší komunikaci a dobré obchody a pracovní kontrakty.

Důležitý je pohyb, protahování. Blíženci ovládají ramena, paže, lopatky – měli bychom být na tyto oblasti opatrní. Tělo nepřetěžujeme, dáváme mu veškerou péči i s koupelí a masáží. Je podzim, počasí přináší i nachlazení. Posilujeme imunitní systém, inhalujeme éterické oleje, např. eukalyptový.

Snažíme se jíst v klidu a pomalu; tvrdí se, že každé sousto máme až padesátkrát rozkousat. Vybíráme si stravu bohatou na bílkoviny, tělu preventivně dodáváme přírodní vitamín C, např. v rakytníkových extraktech, čajích nebo džemu. Zkusíme i pšeničné klíčky; nádobu pro klíčení si můžeme koupit a zkusit do ní zasadit semínka. Bude zajímavé sledovat, jakou mají sílu, jak rychle rostou…

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému. Pro dnešek se hodí nebesky modrá nebo oranžová barva. Svůj outfit můžeme doladit šperkem s karneolem nebo apatitem.

Příjemnou vůní je citronová tráva nebo vůně čokolády.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.