Horoskopy

19. února 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 19. 2. - symbol Krokodýl

Je sváteční, nedělní den, zůstaneme raději doma a nic zásadního neřešíme ani v kruhu rodiny. Snažíme se nepodléhat negativním emocím a vzteku. Můžeme očistit náš domov pomocí vonných tyčinek. Snažíme se relaxovat a uvolňovat od stresových situací z pracovního týdne.

Luna ve Střelci – ubývá

Dny jsou plné energie, jsme otevření novým možnostem a kontaktům. Vládne optimistická nálada, máme se bavit, vzdělávat a nezapomínat ani na pohyb a cvičení.

Můžeme pocíťovat bolesti pánve a kyčlí, chováme se proto ke svému tělu laskavě a příliš je nezatěžujeme. Proti zablokované energii pomůže procvičení bederní oblasti nebo zajdeme za odborníkem na masáž.

V těchto dnech se vyhneme smaženým a pečeným pokrmům. Můžeme se inspirovat východní kuchyní: rýžové pokrmy, bulgur nebo hummus. Pijeme čaje – třezalkový, jasmínový a zelený.

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, bederní páteře a stehenních kostí.

Ke znamení Střelce patří modrá barva ve všech odstínech, doplníme jí červenou. Z kamenů vybereme akvamarín nebo červený korál. Z vůní vybereme červený grep nebo čokoládu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.