Horoskopy

19. března 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 19. 3. – symbol Kalich

Den, kdy je důležité myslet, mluvit a jednat s láskou. Pomáhejme druhým, slovem, skutkem, objetím, nebo dárkem. Tento den je vhodný k usmíření a obnovování našich vztahů, nejen milostných, ale i přátelských a rodinných.

V tento den není dobré cokoliv začínat, spíše směřovat energii k plánům do budoucna.

Luna ve Lvu - přibývá

Ohnivá energie lvího znamení přináší pokrok, sebevědomí a rozdmýchání vášní. Touhu uspět a být vidět, i tendence k utrácení a radovánkám.

Znamení Lva má vliv na srdce, cévní systém, proto vše, co uděláme pro tyto části těla, se nám vrátí. Vyhneme se všemu, co zatěžuje srdce: těžké fyzické práci, stresu. Naplánujte si romantiku, večer při svíčkách, návštěvu oblíbené restaurace nebo vinárny, zajdeme s přáteli na bowling. Objednáme se ke kadeřníkovi na stříhání, vlasy budou hustší a pevnější.

Ve dnech před Úplňkem jíme střídmě, tělo má sklony vše zadržovat a ukládat. Volíme lehčí zeleninovou stravu, především červené a zelené barvy – papriku, lusky, cukety i lilek. Chceme-li mlsat, tak zdravě: kousek kvalitní hořké čokolády, tvarohové dortíky.

Pokud možno odložíme operace srdce, zad, cév.

Barvou, která nás rozzáří je žlutá a zlatá, použijeme zlaté doplňky.

Zajímavým kamenem je pro dnešek zirkon nebo jantar, který podporuje ženskou energii.

Můžeme použít vůni lilie nebo bílého pižma.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky energie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.