Horoskopy

19. dubna 2016 04:10

Anna Kopečková

Magická Luna pro každý den: 19. 4. – symbol Kolo

Den vhodný ke vzdělávání, znamení Panny posílí schopnost získat důležité informace, nezabýváme se zbytečnostmi. Léčíme své tělo, léky působí intenzivněji. Jezme to, co podporuje činnost srdce a střev, prospěje nám pohyb a cvičení.

Luna v Panně – přibývá

Vše dobré, co uděláme pro naše bříško, mu v těchto dnech prospěje. Dostatek pohybu a cvičení pomůže peristaltice střev. Citlivější lidé mohou mít problémy s trávením, a proto je dobré dbát na skladbu stravy. Staráme se o vlasy; prospěje jim nový sestřih, barva, maska nebo zábal.

Ve dnech vlády Luny v Panně bývá zažívací systém náchylnější k problémům s trávením. Méně solíme, vhodná je teplá zelenina, nejlépe dušená v páře; dík této úpravě se v ní zachovají všechny vitamíny. Pijeme nápoje pro podporu práce střev a proti nadýmání: mátu, šalvěj, fenykl.

Není vhodná konzumace tučných a kořeněných jídel, operace v oblasti střev a zažívacího traktu

Uklidní nás vibrace modré nebo světle zelené barvy.

Pro dnešek nám prospěje energie kamene – fluoritu nebo nevšedního ametrínu.

Pro klid duše poslouží vůně heřmánku nebo máty.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky střevo

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.