Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 19. 5. – symbol Trubka

Dnes dokážeme třídit potřebné a zavádějící informace, které nás obklopují. Je důležité si pečlivě vybírat, co nás obohatí a posune, a co je balastem, který odvádí naši mysl od inspirace, jak plně prožít svůj život.
Vydáno: 19.05.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto ctvrtek
Luna hlavni foto ctvrtek Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna ve Vahách – přibývá

V těchto dnech si uvědomíme víc než kdy jindy, co je pro nás důležité a bez čeho se obejdeme...

Vyzkoušíme lidové tipy pro získávání krásy, vlasy po umytí přelijeme březovou nebo kopřivovou vodou. Pleť natřeme na noc čistou vazelínou nebo konopnou mastí; ráno bude obličej krásně vyhlazený. Tyto dny přejí dobrodružství; vyjdeme si na výlet do lesa nebo se projdeme po starém hradě či klášteře, vyhledáváme tajemná, silová místa.

Můžeme si vyzkoušet exotická jídla, koření, omáčky a dipy. Zkusíme méně pálivou mexickou nebo indickou kuchyni. Nemáme-li chuť vařit, zajdeme si na jídlo do čínské nebo indonéské restaurace.

Nepijeme chladné nápoje, neabsolvujeme operace v oblasti močového měchýře, konečníku. Tento lunární den můžeme vyzkoušet spojení barev červené a černé. Šperk s červeným korálem bude efektní, stejně tak černý onyx. Pro zklidnění nervové soustavy nám poslouží mateřídouška nebo máta.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama