Horoskopy

19. května 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 19. 5. – symbol Trubka

Dnes dokážeme třídit potřebné a zavádějící informace, které nás obklopují. Je důležité si pečlivě vybírat, co nás obohatí a posune, a co je balastem, který odvádí naši mysl od inspirace, jak plně prožít svůj život.

Luna ve Vahách – přibývá

V těchto dnech si uvědomíme víc než kdy jindy, co je pro nás důležité a bez čeho se obejdeme...

Vyzkoušíme lidové tipy pro získávání krásy, vlasy po umytí přelijeme březovou nebo kopřivovou vodou. Pleť natřeme na noc čistou vazelínou nebo konopnou mastí; ráno bude obličej krásně vyhlazený. Tyto dny přejí dobrodružství; vyjdeme si na výlet do lesa nebo se projdeme po starém hradě či klášteře, vyhledáváme tajemná, silová místa.

Můžeme si vyzkoušet exotická jídla, koření, omáčky a dipy. Zkusíme méně pálivou mexickou nebo indickou kuchyni. Nemáme-li chuť vařit, zajdeme si na jídlo do čínské nebo indonéské restaurace.

Nepijeme chladné nápoje, neabsolvujeme operace v oblasti močového měchýře, konečníku. Tento lunární den můžeme vyzkoušet spojení barev červené a černé. Šperk s červeným korálem bude efektní, stejně tak černý onyx. Pro zklidnění nervové soustavy nám poslouží mateřídouška nebo máta.

Sdílejte článek
Štítky krása

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.