Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 19. 6. – symbol Motýl

Den harmonie, očisty, touhy po vyšším poznání a spojení s Bohem. Děláme pořádek především ve vztazích s druhými lidmi. Tento den nepřeje pracovním aktivitám, spíše soustředění a poznávání.
Vydáno: 19.06.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto nedele

Přivoláváme do svého života lásku - k partnerovi, rodině, dětem. Obnovujeme sliby, které jsme dali, posilujeme spojení.

Luna ve Střelci - přibývá

Dny jsou plné energie, jsme otevření novým možnostem a kontaktům. Vládne optimistická nálada, máme se bavit, vzdělávat a nezapomínat ani na pohyb a cvičení.

Zítra bude Úplněk, můžeme pocítit bolesti pánve a kyčlí, chováme se proto ke svému tělu laskavě a příliš je nezatěžujeme sportem ani fyzickou prací. Proti zablokované energii pomůže procvičení bederní oblasti, zkuste kruh, nebo zajděte za odborníkem – chiropraktikem, který dokáže tuto oblast uvolnit.

V těchto dnech se vyhneme smaženým a pečeným pokrmům, naše játra, žlučník i slinivka to ocení. Můžeme se inspirovat východní kuchyní: rýžové pokrmy, bulgur nebo hummus nám nejen zachutnají, ale i prospějí. Pijeme čaje – třezalkový, jasmínový a zelený.

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, bederní páteře, holeních a stehenních kostí. Zajímavou kombinací barev je žlutá a modrá v nevtíravých odstínech. Kamenem, který podporuje úspěch a kreativitu je citrín nebo lapis lazuli. Dopřejme si uklidňující vůni meduňky nebo svěží máty.

Reklama
Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama