Horoskopy

19. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 19. 8. – symbol Zrcadlo

Dnes si vzájemně nastavujeme zrcadlo a učíme se vidět skutečnost. Měli bychom být upřímní, především sami k sobě, a poučit se z chyb, které jsme udělali. Je to den ztišení a očisty psychiky, nalézání podvědomých vzorců, které nám brání k rozvoji.

Luna v Rybách - ubývá

Tyto dny přinášejí velkou citlivost, prohlubuje se naše empatie a vzrůstá touha pomáhat druhým.

Po Úplňku jsme stále ještě citliví, nepouštíme se do řešení důležitých záležitostí pracovních ani osobních. Jsme k sobě laskaví a nezatěžujeme svou psychiku, vyhneme se negativním lidem. Je důležité si uvědomit, že záleží jen na nás, s kým sdílíme svůj čas a prostor. Pečujeme o sebe; nejvíc nám prospěje reflexní masáž nohou, budeme se cítit jako v ráji…

Pozor na operace v oblasti chodidel, nehtů, kotníků, psychologická vyšetření, konkurzy. V tento den můžeme zvolit dívčí kombinaci světle růžové s bílou. Překrásným růžovým kamenem je rodochrozit nebo kunzit. Vyzkoušejme vůni anýzu nebo damašské růže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.