Horoskopy

19. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 19. 8. – symbol Zrcadlo

Dnes si vzájemně nastavujeme zrcadlo a učíme se vidět skutečnost. Měli bychom být upřímní, především sami k sobě, a poučit se z chyb, které jsme udělali. Je to den ztišení a očisty psychiky, nalézání podvědomých vzorců, které nám brání k rozvoji.

Luna v Rybách - ubývá

Tyto dny přinášejí velkou citlivost, prohlubuje se naše empatie a vzrůstá touha pomáhat druhým.

Po Úplňku jsme stále ještě citliví, nepouštíme se do řešení důležitých záležitostí pracovních ani osobních. Jsme k sobě laskaví a nezatěžujeme svou psychiku, vyhneme se negativním lidem. Je důležité si uvědomit, že záleží jen na nás, s kým sdílíme svůj čas a prostor. Pečujeme o sebe; nejvíc nám prospěje reflexní masáž nohou, budeme se cítit jako v ráji…

Pozor na operace v oblasti chodidel, nehtů, kotníků, psychologická vyšetření, konkurzy. V tento den můžeme zvolit dívčí kombinaci světle růžové s bílou. Překrásným růžovým kamenem je rodochrozit nebo kunzit. Vyzkoušejme vůni anýzu nebo damašské růže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.