Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 2. 1. – symbol Jednorožec

Podle východních učení je tento den jediný v celém lunárním cyklu, kdy naše tělo dokonale zpracuje a využije veškerou potravu, kterou příjme. Proto je důležitý výběr jídla, aby nám co nejvíce prospělo.
Vydáno: 02.01.2017, Martina Hrušková
Věštba na pondělí
Věštba na pondělí Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nemusíme se přejídat, ale zároveň si nic nezakazujeme a sníme to, co nás láká, naše intuice a moudrost těla nám napoví. Tento den není vhodný pro pracovní schůzky a kontrakty, obchody a finanční transakce.

Luna ve Vodnáři – přibývá

Vhodný čas na vše, co je tzv. v růstové fázi, projekty, práce, vše, co začíná.

Známou věcí je, že v tomto období jsme pozornější zvláště na oblast svých lýtek, kotníků a žil. Provádíme masáž, vyhneme se větší námaze, dlouhému stání nebo sezení, zvolíme umírněný pohyb, procházky, večer nohy po koupeli, nejlépe tzv. skotském střiku natřeme vhodnou mastí.

Tělo nyní lépe zpracovává tuky, můžeme si dopřát více dobrot. K vaření používáme česnek, který rozšiřuje naše cévy. Jíme maso, sýry i vejce, pokud jsme vegetariáni dopřejme si ořechy a semínka. Ideální je v těchto dnech také konzumace brokolice, květáku, dodáváme tělu hořčík. Pijeme teplé čaje, lipový, šípkový a měsíčkový.

Nezatěžujeme nohy, vyhneme se chirurgickým zákrokům v oblasti kyčlí, lýtek, beder

K dnešnímu dni se hodí modrá nebo bílá barva. Krásným kamenem je sodalit nebo magnezit. Z vůní můžeme vybrat borovici nebo cedr.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama