Horoskopy

2. ledna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 2. 1. – symbol Jednorožec

Podle východních učení je tento den jediný v celém lunárním cyklu, kdy naše tělo dokonale zpracuje a využije veškerou potravu, kterou příjme. Proto je důležitý výběr jídla, aby nám co nejvíce prospělo.

Nemusíme se přejídat, ale zároveň si nic nezakazujeme a sníme to, co nás láká, naše intuice a moudrost těla nám napoví. Tento den není vhodný pro pracovní schůzky a kontrakty, obchody a finanční transakce.

Luna ve Vodnáři – přibývá

Vhodný čas na vše, co je tzv. v růstové fázi, projekty, práce, vše, co začíná.

Známou věcí je, že v tomto období jsme pozornější zvláště na oblast svých lýtek, kotníků a žil. Provádíme masáž, vyhneme se větší námaze, dlouhému stání nebo sezení, zvolíme umírněný pohyb, procházky, večer nohy po koupeli, nejlépe tzv. skotském střiku natřeme vhodnou mastí.

Tělo nyní lépe zpracovává tuky, můžeme si dopřát více dobrot. K vaření používáme česnek, který rozšiřuje naše cévy. Jíme maso, sýry i vejce, pokud jsme vegetariáni dopřejme si ořechy a semínka. Ideální je v těchto dnech také konzumace brokolice, květáku, dodáváme tělu hořčík. Pijeme teplé čaje, lipový, šípkový a měsíčkový.

Nezatěžujeme nohy, vyhneme se chirurgickým zákrokům v oblasti kyčlí, lýtek, beder

K dnešnímu dni se hodí modrá nebo bílá barva. Krásným kamenem je sodalit nebo magnezit. Z vůní můžeme vybrat borovici nebo cedr.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.