Horoskopy

2. října 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 2. 10. – symbol Levhart

Měli bychom být opatrní, hrozí neuvážené kroky, kterých bychom mohli litovat. Vyhneme se sporům s kolegy a nadřízenými, neshody mohou být i doma. Nezačínáme nic nového, počkáme si na příhodnější čas.

Luna ve Vahách - přibývá

Toužíme po rovnováze, vyhýbáme se důležitým rozhodnutím. Zkrášlujeme svůj osobní prostor, ve vztazích se snažíme o diplomacii.

Zvláštní pozornost věnujeme ledvinám a pánvi, zacvičíme si, vyjdeme na procházku. Naší pleti prospěje hloubkové čištění, zajdeme na kosmetiku. Uděláme si čas na relaxační masáže i teplé sedací koupele, nahřejeme oblast pánevní, i ledviny. Doporučuje se ošetření zubů, odstranění kuřích ok a úprava zarostlých nehtů.

Vybíráme si potraviny nezatěžující naše tělo: kvalitní netučné maso, místo přílohy volíme zeleninu. Naše ledviny potřebují dostatek vody, kterou získáváme i z ovoce a zeleniny. Ale především pijeme kvalitní vodu, zelený čaj a přírodní džusy.

Pozor na operace v oblasti ledvin, nepijeme alkohol a nepřeháníme to ani s kávou. Zajímavou kombinaci je růžová s modrou. Z kamenů je to kouzelný kunzit nebo mnohabarevný fluorit . Zvolíme trochu exotické vůně ambry nebo ylang-ylangu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.