Horoskopy

2. listopadu 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 2. 11. – symbol Strom poznání

Je čas pro duchovní rozvoj, sebepoznávání a naladění mysli na příjem informací. Cyklus zvídavého Střelce nám pomůže získat ty nejdůležitější. Jdeme na vycházku do přírody, oživujeme tradice, spojení s naším rodem; je čas sjednocení a porozumění vyšším zákonům.

Luna ve Střelci - přibývá

Pod vlivem Luny ve Střelci jsme akční, chceme se bavit, cestovat a zažívat dobrodružství, chceme se učit novým věcem.

V těchto dnech nic nepřeháníme, šetříme tělo i psychiku. Zajdeme si na výstavu, pustíme si filmy plné akce, dobrodružství a cest - získáme inspiraci i nadhled. Doporučují se výživné pleťové kúry, antiaging terapie pro obnovu i péči.

S ohledem na přibývající Lunu si pečlivě vybíráme, co jíme. Můžeme si opatřit inspiraci – kuchařky specialit z celého světa i exotické suroviny dnes snadno zakoupíme. Nežijeme-li ve velkém městě, použijeme e-shopy. Jedlíci masa mohou ochutnat zvěřinu: kančí, jelení nebo daňčí pochoutky. Pijeme teplé nápoje, podporující práci jater a slinivky.

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, holení a stehenních kostí. Pro dnešní den bude zajímavá kombinace zelená a fialová. Z minerální říše můžeme vybrat akvamarín nebo ametrín.

Využijme vůni santalu nebo vanilky ke zklidnění.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.