Horoskopy

2. prosince 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 2. 12. – Strom poznání

Vhodný čas pro duchovní rozvoj, sebepoznávání, zklidnění a naladění mysli k příjmu informací – energie přejí získávání nových informací. Prospěje nám vycházka do přírody, oživujeme tradice, spojení s naším rodem, je čas sjednocení a porozumění vyšším zákonům.

Luna v Kozorohu – přibývá

Dík vlivu Luny v Kozorohu si dokážeme povinnosti a práci dobře zorganizovat a také dokončit.

Nyní je správný čas k odpočinku; je konec pracovního týdne, a před námi jsou náročné vánoční svátky. Uděláme si volno od všech starostí a pečujeme o sebe v klidu domova nebo se svěříme kosmetickému studiu. Dopřejeme své pleti odborné ošetření – čištění, peeling, masky, které naší pleti zvlášť v zimním období prospějí.

Ve dnech Luny v Kozorohu je tzv. živnou kvalitou sůl, její působení v našem těle je silnější. Do stravy přidáváme kloubní výživu a také vápník s hořčíkem pro sílu našich kostí a odolnější nervovou soustavu. Našemu tělu prospějí polévky z červené řepy, brambor, česnečka nebo cibulačka a kořenová zelenina na všechny způsoby. Vyhneme se mastným a tučným jídlům.

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen. Zajímavou, elegantní kombinací je černá s růžovou.

Dnes zvolíme tajemný šungit nebo malinový křemen. Vůně cedru nebo růže nám udělá dobrou náladu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.