Horoskopy

2. prosince 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 2. 12. – Strom poznání

Vhodný čas pro duchovní rozvoj, sebepoznávání, zklidnění a naladění mysli k příjmu informací – energie přejí získávání nových informací. Prospěje nám vycházka do přírody, oživujeme tradice, spojení s naším rodem, je čas sjednocení a porozumění vyšším zákonům.

Luna v Kozorohu – přibývá

Dík vlivu Luny v Kozorohu si dokážeme povinnosti a práci dobře zorganizovat a také dokončit.

Nyní je správný čas k odpočinku; je konec pracovního týdne, a před námi jsou náročné vánoční svátky. Uděláme si volno od všech starostí a pečujeme o sebe v klidu domova nebo se svěříme kosmetickému studiu. Dopřejeme své pleti odborné ošetření – čištění, peeling, masky, které naší pleti zvlášť v zimním období prospějí.

Ve dnech Luny v Kozorohu je tzv. živnou kvalitou sůl, její působení v našem těle je silnější. Do stravy přidáváme kloubní výživu a také vápník s hořčíkem pro sílu našich kostí a odolnější nervovou soustavu. Našemu tělu prospějí polévky z červené řepy, brambor, česnečka nebo cibulačka a kořenová zelenina na všechny způsoby. Vyhneme se mastným a tučným jídlům.

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen. Zajímavou, elegantní kombinací je černá s růžovou.

Dnes zvolíme tajemný šungit nebo malinový křemen. Vůně cedru nebo růže nám udělá dobrou náladu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2023

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.