Horoskopy

2. února 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 2. 2. – symbol Žezlo

Den, plný aktivity, máme hlubší spojení s duchovním světem, máme si uvědomit, jakou tvořivou energii má vyřčené slovo. Můžeme se lehčeji zbavit zbytečných slov – tzv. vystýlek, kultivujeme svojí mluvu.

Vyhneme se hádkám, raději mluvíme méně, nekritizujeme, třídíme své myšlenky. Vyvarujeme se trhání zubů, operaci mandlí, hlasivek i štítné žlázy. Doporučuje se očista těla a léčebný půst.

Luna v Beranu - přibývá

Dny, kdy si máme uvědomit to, co opravdu chceme a ukončit věci, které nemají budoucnost. Vnímáme svojí sílu a máme odvahu ke změnám.

Beraní znamení ovládá hlavu, proto odložíme více náročných a zatěžujících věcí, jak v rovině psychické, tak i fyzické. Nepřetěžujeme příliš naše smysly, nejsme v hlučném, zakouřeném prostoru. Odpočinout dáme i našim očím, příliš je neunavujeme dlouhodobým sledováním televize nebo čtením. Ve dnech vlády ohnivého elementů se celkově snažíme zklidnit.

K dobrému zažívání pomohou celozrnné pokrmy a přílohy, dopřejeme si libové hovězí maso, dodá nám energii. V případě, že pijeme alkohol, vyhneme se tvrdému alkoholu a vínu, které ještě rozněcuje ohnivou energii a volíme raději pivo nebo míchané nápoje a koktejly.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů. Dnes můžeme vybrat oranžovou nebo karmínově červenou.

Z kamenů jantar, který podporuje ženskost nebo oranžový granát. Může nám vonět mandarinka nebo cedr.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.