Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 2. 2. – symbol Žezlo

Den, plný aktivity, máme hlubší spojení s duchovním světem, máme si uvědomit, jakou tvořivou energii má vyřčené slovo. Můžeme se lehčeji zbavit zbytečných slov – tzv. vystýlek, kultivujeme svojí mluvu.
Vydáno: 02.02.2017, Martina Hrušková
Věštba na čtvrtek

Vyhneme se hádkám, raději mluvíme méně, nekritizujeme, třídíme své myšlenky. Vyvarujeme se trhání zubů, operaci mandlí, hlasivek i štítné žlázy. Doporučuje se očista těla a léčebný půst.

Luna v Beranu - přibývá

Dny, kdy si máme uvědomit to, co opravdu chceme a ukončit věci, které nemají budoucnost. Vnímáme svojí sílu a máme odvahu ke změnám.

Beraní znamení ovládá hlavu, proto odložíme více náročných a zatěžujících věcí, jak v rovině psychické, tak i fyzické. Nepřetěžujeme příliš naše smysly, nejsme v hlučném, zakouřeném prostoru. Odpočinout dáme i našim očím, příliš je neunavujeme dlouhodobým sledováním televize nebo čtením. Ve dnech vlády ohnivého elementů se celkově snažíme zklidnit.

K dobrému zažívání pomohou celozrnné pokrmy a přílohy, dopřejeme si libové hovězí maso, dodá nám energii. V případě, že pijeme alkohol, vyhneme se tvrdému alkoholu a vínu, které ještě rozněcuje ohnivou energii a volíme raději pivo nebo míchané nápoje a koktejly.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů. Dnes můžeme vybrat oranžovou nebo karmínově červenou.

Z kamenů jantar, který podporuje ženskost nebo oranžový granát. Může nám vonět mandarinka nebo cedr.

Reklama
Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama