Horoskopy

2. března 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 2. 3. – symbol Jednorožec

Dnešek je jako stvořený pro pohled do naší budoucnosti, můžeme se obrátit na odborníky nebo si sami vybrat motivační kartu, I-ťing, runy nebo tarotové karty. Necháme se vést intuicí, jsme-li v souladu sami se sebou tak informace, které přicházejí, jsou „čisté.“

Luna v Beranu – přibývá

V tomto cyklu Luny jsme aktivní, chceme změny a snažíme se mít nové, zajímavé kontakty.

Pozornost věnujeme smyslovým orgánům: očím, uším, nosu a celé oblasti hlavy. Snažíme se nepobývat v hlučném a zakouřeném prostředí a zvláště očím, které po celé dny namáháme, dopřejeme klid a péči s použitím přírodních prostředků, např. obkladů z polštářků černého čaje.

V těchto dnech dáváme přednost ovoci, které konzumujeme spíše ráno a dopoledne. K obědu a k večeři volíme bílé drůbeží maso a ryby. Vegetariánům se doporučují fazole, hrách, plodová zelenina. Uvaříme si čočkovou polévku, cuketu, dýni nebo pokrmy z tempehu nebo tofu.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů. Můžeme vyzkoušet fialovou barvu, která je kombinací červené a modré.

Z kamenů vybereme ametyst nebo sugilit. Pro dnešek bude skvělá vůně šafránu nebo citronové trávy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.