Horoskopy

2. dubna 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 2. 4. – symbol Mušle

Zajímavý den, kdy se - dík „otevřeným nebesům“ - můžeme napojit na Zdroj. Zklidníme dech, vyčistíme si hlavu od zbytečných myšlenek a nasloucháme své intuici. Luna je na přelomu Kozoroha a Vodnáře, jehož symbolem je muž se džbánem, lijící na náš svět záplavu Ducha.

Toto spojení může být inspirující a přinést detailnější vhled pro naše plány.

Luna v Kozorohu - ubývá

Fyzické zdraví souvisí s psychickým, zamysleme se nad tím, jestli nás práce těší, v případě, že ne budeme hledat nové možnosti. Staráme se o tělo, k dobrému pocitu nám pomůže peeling celého těla, zajdeme k profesionálům, v případě, že to naše peněženka „nezvládá“ nakoupíme kvalitní, přírodní produkty domů.

Ve dnech Kozoroha můžeme jíst více slaných pokrmů; platí však jen pro ty, kdo nemají problémy s ledvinami. Naše babičky tvrdily, že polévka je grunt a maso špunt. Uvaříme si tedy bramboračku s hříbky, vydrží nám jako hlavní jídlo i více dní. Dopřejeme si ryby, např. salát z makrely, nebo s lososem. Pstruh na másle je také skvělou volbou.

Ze svého šatníků vybereme oblečení v neutrální šedé nebo černé barvě.

Ochranným a velmi silným kamenem je turmalín nebo také hematit.

Na jaro nás upomene vůně šeříků, náladu povznese vůně kadidla.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky vůně

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.