Horoskopy

2. června 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 2. 6. – symbol Žezlo

Dokážeme se zbavovat iluzí a vidíme skutečnost v pravém světle. Nesledujeme televizi ani tisk, neplníme svou mysl negacemi. Ladíme se na vyšší vibrace pomocí meditace, hudby, kamenů, modlitby věnujeme sobě, ale i druhým. Jsme vděční za vše, co v životě máme…

Luna v Beranu – ubývá

Ohnivé dny Luny v Beranu nás učí nejdřív přemýšlet a pak jednat. Energie je aktivní; chce to pohyb, sport, a také více erotiky a sexu.

Cyklus Luny v Beranu přináší nové nápady a touhu po úspěchu a zviditelnění. Smyslové orgány a celá oblast hlavy bývají v tyto dny choulostivější; snažíme se rozdělit si práci, a pokud to nepůjde, uděláme si čas na antistresové aktivity.

Ráno bychom se měli nasnídat v klidu a nepospíchat ani u oběda. Pochutnáme si na libovém hovězím mase s velkou zeleninovou přílohou nebo na rybích pochoutkách. Francouzi tvrdí, že snídat máme sami, o oběd se rozdělit s přítelem a večeři dát nepříteli

Barvou dneška pro podporu energie je červená, pro ty, kteří potřebují naopak zklidnit bílá. K beraní energii patří granát – almandin, vyzkoušet můžeme i krásné perly. Naši divokost podpoří vůně moschusu, osvěží nás vůně limetky.

Sdílejte článek
Štítky energie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.