Horoskopy

2. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 2. 8. – symbol Hydra a Lampa

Hydra - dle lunární magie je dnes lépe nic důležitého neřešit. Ve spojení s Lunou ve Lvu budeme tento den prožívat bouřlivě. Snažíme se soustředit svou mysl na pozitivní věci, plány.

Lampa

Novoluní je nový začátek, vyčerpání starého a energie k novému. Měli bychom se v klidu koncentrovat na podstatné věci a rozvinout pomocí vizualizace svou kreativitu. Je dobré pobýt o samotě a čistit si hlavu od zbytečného balastu. Co v tento den naplánujeme, má velkou šanci se objevit v našem životě; co tzv. „mentálně“ stvoříme, to se stane…

Luna v Raku - Novoluní ve Lvu

Novoluní ve Lvu přináší sílu prosadit se, nový elán k vyřešení záležitostí, jež jsme odkládali. Připravíme si rituál: vykuřovadlem vyčistíme prostor Chaparralem, který má silný očistný účinek. Zapálíme zlatou nebo žlutou svíci, živel je Oheň. Prosíme o úspěch a přivoláváme ho, také vítězství a hojnost pro sebe, rodinu, přátele, celou zemi.

Oblékneme si své oblíbené barvy, abychom se cítili, co nejlépe. Z kmenů si vybereme ty, které nás přitahují. Svůj osobní prostor vyčistíme posvátným kadidlem nebo bílou šalvějí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.