Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Magická Luna pro každý den: 2. 8. – symbol Hydra a Lampa

Hydra - dle lunární magie je dnes lépe nic důležitého neřešit. Ve spojení s Lunou ve Lvu budeme tento den prožívat bouřlivě. Snažíme se soustředit svou mysl na pozitivní věci, plány.
Vydáno: 02.08.2016
Luna hlavni foto utery
Luna hlavni foto utery Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Lampa

Novoluní je nový začátek, vyčerpání starého a energie k novému. Měli bychom se v klidu koncentrovat na podstatné věci a rozvinout pomocí vizualizace svou kreativitu. Je dobré pobýt o samotě a čistit si hlavu od zbytečného balastu. Co v tento den naplánujeme, má velkou šanci se objevit v našem životě; co tzv. „mentálně“ stvoříme, to se stane…

Luna v Raku - Novoluní ve Lvu

Novoluní ve Lvu přináší sílu prosadit se, nový elán k vyřešení záležitostí, jež jsme odkládali. Připravíme si rituál: vykuřovadlem vyčistíme prostor Chaparralem, který má silný očistný účinek. Zapálíme zlatou nebo žlutou svíci, živel je Oheň. Prosíme o úspěch a přivoláváme ho, také vítězství a hojnost pro sebe, rodinu, přátele, celou zemi.

Oblékneme si své oblíbené barvy, abychom se cítili, co nejlépe. Z kmenů si vybereme ty, které nás přitahují. Svůj osobní prostor vyčistíme posvátným kadidlem nebo bílou šalvějí.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama