Horoskopy

2. září 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 2. 9. – symbol Roh hojnosti

Všeho s míru; pokoušíme se o rovnováhu v duchovní i hmotné sféře. Věnujeme pozornost tělu i duši. Užíváme si, ale myslíme i na ostatní; jsme štědří a obdarováváme přátele, rodinu i své blízké.

Luna v Panně - přibývá

V tyto dny se soustředíme na pořádek a dokončení povinnosti pracovních i osobních.

Lunární cyklus v Panně nás vede k péči o pokožku a vlasy, k úpravě nehtů. Dopřejeme si čas, po náročném pracovním týdnu i na odpočinek, relaxaci, necháme se hýčkat v kosmetickém salónu nebo zajdeme do wellness centra.

Panna ovlivňuje střeva a trávení; vzdáme se tučných, kořeněných i smažených pochoutek a jíme spíše dietně, naše tělo to ocení. I v pozdním létě musíme udržovat dostatečný pitný režim a nezapomínat ve skladbě jídelníčku ani na ovoce a zeleninu.

Pozor na alkohol, méně solíme a vyhněte se operacím v oblasti ledvin a pánve. Zajímavou, přírodní kombinací je růžová a hnědá. Svůj out fit můžeme doplnit šperkem s tygřím okem nebo něžným, růžovým kunzitem. Příjemnou vůní je benzoe nebo sladká vanilka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.