Horoskopy

20. prosince 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 20. 12. - symbol Zlatý klíček

Silný den, kdy se zaměříme na univerzální zákony, informační pole. Daří se nám nahlížet do budoucnosti, vhodné jsou meditace a modlitby. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi.

Jsme milí a štědří k sobě i druhým. Vyhneme se negativním lidem, aby nepokazili pozitivní vibrace tohoto dne. Učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré, a co nám neslouží.

Luna v Panně - ubývá

Lunární cyklus ve znamení Panny nás učí dokončovat všechny povinnosti a pracovní závazky.

Zvláštní pozornost věnujeme látkové výměně a zažívání. Můžeme zahájit odtučňovací kúry a léčení, rány se dobře hojí. Pečujeme o pleť, v zimním, náročném období jí dáváme tu nejkvalitně péči. Zajdeme si ke kadeřníkovi, střih vlasů i trvalá vydrží déle.

Luna přibývá; snažíme se jíst častěji, a menší porce. Zvolíme si vegetariánské dny, ať si tělo odpočine od masa. Uvaříme si rizoto, špenát s vajíčkem, nebo brokolici se sýrem. Kdo se chce pročistit, pije jen čistou vodu, nebo speciální detoxikační a odvodňovací směsi.

Vynecháme alkohol, méně solíme, pozor na operace v oblasti ledvin a pánve. Dnes nám bude sluše pastelově modrá nebo zelená.

Vybereme měňavý labradorit nebo fluorit. Z vůní pivoňku nebo vanilku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.