Horoskopy

20. prosince 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 20. 12. - symbol Zlatý klíček

Silný den, kdy se zaměříme na univerzální zákony, informační pole. Daří se nám nahlížet do budoucnosti, vhodné jsou meditace a modlitby. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi.

Jsme milí a štědří k sobě i druhým. Vyhneme se negativním lidem, aby nepokazili pozitivní vibrace tohoto dne. Učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré, a co nám neslouží.

Luna v Panně - ubývá

Lunární cyklus ve znamení Panny nás učí dokončovat všechny povinnosti a pracovní závazky.

Zvláštní pozornost věnujeme látkové výměně a zažívání. Můžeme zahájit odtučňovací kúry a léčení, rány se dobře hojí. Pečujeme o pleť, v zimním, náročném období jí dáváme tu nejkvalitně péči. Zajdeme si ke kadeřníkovi, střih vlasů i trvalá vydrží déle.

Luna přibývá; snažíme se jíst častěji, a menší porce. Zvolíme si vegetariánské dny, ať si tělo odpočine od masa. Uvaříme si rizoto, špenát s vajíčkem, nebo brokolici se sýrem. Kdo se chce pročistit, pije jen čistou vodu, nebo speciální detoxikační a odvodňovací směsi.

Vynecháme alkohol, méně solíme, pozor na operace v oblasti ledvin a pánve. Dnes nám bude sluše pastelově modrá nebo zelená.

Vybereme měňavý labradorit nebo fluorit. Z vůní pivoňku nebo vanilku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.