Horoskopy

20. února 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 20. 2. – symbol Medvěd

Dnes se raději vyhneme náročné práci a povinnostem, vládne mužská jangová síla, mohou nastat různé konflikty a nedorozumění. Můžeme propadat pocitům zmaru a nesmyslnosti života. Naplánujeme si příjemné aktivity, které nás těší.

Luna ve Střelci - ubývá

V těchto dnech vládne optimistická nálada, máme se bavit, vzdělávat, jít do společnosti.

Ve dnech Luny ve Střelci jsou především choulostivá naše stehna, kyčle a boky, relaxujeme pohybem. Tělo uvolníme krouživými pohyby, můžeme vyzkoušet cvičení s kruhem. Dopřejeme si domácí lázeň, po teplé koupeli natřeme celé tělo oblíbeným tělovým krémem.

Ve dnech Střelce potřebujeme ovoce a bílkoviny. I v zimním období si můžeme dopřát jablka, ananas, mango, pomeranče. Z masa vybereme kuřecí, králíka nebo krůtu, prospěje nám také zelenina jako je hrách, čočka nebo papriky.

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, bederní páteře, holení a stehenních kostí.

Bude nám slušet ohnivě červená s bílou.Můžeme se ozdobit šperkem s granátem nebo girasolem.Naší nervovou soustavu uklidní meduňka nebo vůně lesního medu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.