Horoskopy

20. března 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 20. 3. – symbol Kolo

Den vhodný ke vzdělávání, získáme důležité informace, můžeme lépe pochopit cyklické děje v našem životě. Spíše plánujeme a raději nezačínáme nic nového. Silněji působí léky, i krémy, intenzivně probíhají omlazující procesy. Jezme to, co podporuje srdce a krevní oběh, prospěje nám pohyb a cvičení.

Jarní rovnodennost – Slunce vstupuje do znamení Berana 05:42

Začátek jara

Luna ve Lvu - přibývá

Naše srdce a oběhový systém potřebují ke správnému fungování pohyb. Právě ve dnech Lva jsou tyto oblasti citlivější, proto se vyhneme větší fyzické námaze. Jdeme na procházku, náladu nám spraví návštěva divadla, koncertu, nebo posezení s přáteli u sklenky vína, které při rozumné konzumaci podporuje srdce a chrání jeho zdraví.

Ve dnech Luny ve Lvu jsou tzv. živnou kvalitou bílkoviny. K snídani si dáme obilnou kaši z ovsa, špaldy nebo pohanky. Zajdeme na oběd do rybí restaurace, nebo si dáme kuřecí či krůtí maso. Jako dezert, nebo k svačině zvolíme ovoce - jablka, ananas nebo mango. Dodržujeme pitný režim, uvaříme si zelený nebo domácí ovocný čaj, a na podporu srdeční činnosti čaj zázvorový.

Z našeho šatníku vybereme světlé odstíny, můžeme volit pastelové barvy, béžové, modré.

Vzácným kamenem, hodícím se k dnešnímu svátečnímu dni je alexandrit nebo křišťál.

Povznese nás vůně kadidla nebo santalového dřeva.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky oběhová soustava

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.