Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Magická Luna pro každý den: 20. 5. – symbol Had

Podle lunární magie nás čeká tzv. „satanský den“, čas náročný na naši pozornost, a také vůli. Snažíme se o duševní i fyzickou očistu. Jíme střídmě, nepijeme alkohol a omezíme erotiku a sex. Den před úplňkem je psychika citlivější; neměli bychom podléhat lítosti ani strachu.
Vydáno: 20.05.2016
Luna hlavni foto patek
Luna hlavni foto patek Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna ve Štíru – přibývá

Pozor na emoce, naše nálada se může rychle měnit. Naše negativní postoje se mohou promítnout v našich vztazích jak osobních, tak pracovních.

V době Luny ve Štíru podpoříme vylučovací systém pečlivou intimní hygienou. Naše psychika může být citlivější, proto se snažíme nevyhledávat stresující situace ani lidi, kteří nás stresují. Procházka kolem vody, poslech CD s hlasem mořského příboje nebo i koupel nám pomůže aktivovat léčivou sílu vodního živlu.

Uvaříme si kapustové karbanátky nebo celerové bramboráky či salát z lžičníku lékařského, což je nenáročná rostlina, která má hodně vitamínu C a napomáhá odvodnění těla. K podpoře a pročištění močových cest si uvaříme čaj ze zlatobýlu celíku.

Nepijeme chladné nápoje, nepodstupujeme operace v oblasti močového měchýře, konečníku. Dnes nám bude slušet kombinace černobílá. Svoji image podpoříme černým turmalínem nebo křišťálem. Pro příjemné chvíle provoníme svůj domov mimózou nebo citronovou trávou.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama