Horoskopy

20. května 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 20. 5. – symbol Had

Podle lunární magie nás čeká tzv. „satanský den“, čas náročný na naši pozornost, a také vůli. Snažíme se o duševní i fyzickou očistu. Jíme střídmě, nepijeme alkohol a omezíme erotiku a sex. Den před úplňkem je psychika citlivější; neměli bychom podléhat lítosti ani strachu.

Luna ve Štíru – přibývá

Pozor na emoce, naše nálada se může rychle měnit. Naše negativní postoje se mohou promítnout v našich vztazích jak osobních, tak pracovních.

V době Luny ve Štíru podpoříme vylučovací systém pečlivou intimní hygienou. Naše psychika může být citlivější, proto se snažíme nevyhledávat stresující situace ani lidi, kteří nás stresují. Procházka kolem vody, poslech CD s hlasem mořského příboje nebo i koupel nám pomůže aktivovat léčivou sílu vodního živlu.

Uvaříme si kapustové karbanátky nebo celerové bramboráky či salát z lžičníku lékařského, což je nenáročná rostlina, která má hodně vitamínu C a napomáhá odvodnění těla. K podpoře a pročištění močových cest si uvaříme čaj ze zlatobýlu celíku.

Nepijeme chladné nápoje, nepodstupujeme operace v oblasti močového měchýře, konečníku. Dnes nám bude slušet kombinace černobílá. Svoji image podpoříme černým turmalínem nebo křišťálem. Pro příjemné chvíle provoníme svůj domov mimózou nebo citronovou trávou.

Sdílejte článek
Štítky psychika

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.