Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 21. 10. – symbol Ganéša

Silný den, kdy se zaměřujeme na informační pole. Daří se nám nahlížet do budoucnosti, vhodné jsou meditace a modlitby. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme štědří k sobě i ostatním. Vyhneme se negativním lidem, učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré a co nám neslouží.
Vydáno: 21.10.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto patek
Luna hlavni foto patek Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Raku – ubývá

Čas je plný emocí, zvýšená je intuice a také očekávání lásky a porozumění od druhých.

Důležitá je psychická kondice, již posílíme vědomým dýcháním a také pozitivními afirmacemi – vyjádřením. Můžeme si vytvořit své vlastní: všechno zvládám, jsem úplně zdravá, miluji svou rodinu a tato láska se mi vrací, mám hojnost všeho, co potřebuji. Tvrdí se, že dokážeme-li si pozitivní myšlenky, slova i skutky udržet, náš život se po 21 dnech změní.

Luna je ve fázi ubývající; zkusíme si recepty maďarské kuchyně, která je vynikající, i když není moc nízkokalorická. V těchto dnech si můžeme pochutnat na dobrotách, jako jsou husí játra a paštičky, perkelt a skvělé maďarské klobásy. Když druhý den vynecháme oběd nebo večeři, a dáme si jen lehký salát nebo ovoce, nemusíme si nic vyčítat.

Pozor na alkohol, kávu, nemyjeme ani nestříháme vlasy, slábnou. Pro páteční den můžeme vybrat světle modrou nebo tmavě modrou – indigo barvu. Krásným kamenem je sodalit nebo vzácný lapis lazuli.

Našim smyslům dopřejeme vůni růže nebo bergamotu.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama