Horoskopy

21. října 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 21. 10. – symbol Ganéša

Silný den, kdy se zaměřujeme na informační pole. Daří se nám nahlížet do budoucnosti, vhodné jsou meditace a modlitby. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme štědří k sobě i ostatním. Vyhneme se negativním lidem, učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré a co nám neslouží.

Luna v Raku – ubývá

Čas je plný emocí, zvýšená je intuice a také očekávání lásky a porozumění od druhých.

Důležitá je psychická kondice, již posílíme vědomým dýcháním a také pozitivními afirmacemi – vyjádřením. Můžeme si vytvořit své vlastní: všechno zvládám, jsem úplně zdravá, miluji svou rodinu a tato láska se mi vrací, mám hojnost všeho, co potřebuji. Tvrdí se, že dokážeme-li si pozitivní myšlenky, slova i skutky udržet, náš život se po 21 dnech změní.

Luna je ve fázi ubývající; zkusíme si recepty maďarské kuchyně, která je vynikající, i když není moc nízkokalorická. V těchto dnech si můžeme pochutnat na dobrotách, jako jsou husí játra a paštičky, perkelt a skvělé maďarské klobásy. Když druhý den vynecháme oběd nebo večeři, a dáme si jen lehký salát nebo ovoce, nemusíme si nic vyčítat.

Pozor na alkohol, kávu, nemyjeme ani nestříháme vlasy, slábnou. Pro páteční den můžeme vybrat světle modrou nebo tmavě modrou – indigo barvu. Krásným kamenem je sodalit nebo vzácný lapis lazuli.

Našim smyslům dopřejeme vůni růže nebo bergamotu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.