Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Magická Luna pro každý den: 21. 12. – symbol Zlatý klíček

Silný den, kdy se zaměříme na univerzální zákony, informační pole. Daří se nám nahlížet do budoucnosti, vhodné jsou meditace a modlitby. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme milí a štědří k sobě i druhým.
Vydáno: 21.12.2016, Martina Hrušková
Věštba na středu
Věštba na středu Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vyhneme se negativním lidem, aby nepokazili pozitivní vibrace tohoto dne. Učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré, a co nám neslouží.

Luna v Panně – ubývá

Lunární cyklus v Panně nás vede k péči o tělo. Po ranní sprše se natřeme mlékem nebo tělovým mlékem se zázvorem nebo skořicí, které rozehřeje a provoní celé naše tělo. Uděláme si čas i na důkladnou úpravu vlasů, doporučují se masky a zábaly, vyzkoušejme např. arganový nebo kokosový olej.

Živnou kvalitou těchto dnů je sůl, její působení je zesíleno, proto solíme méně. Panna ovlivňuje střeva a trávení; dopřáváme si kvalitní jídlo v menších porcích. V žádném případě se neodbýváme fast foodem nebo jídlem z mikrovlnky! Pijeme vlažné nálevy z třezalky, máty nebo speciální čaje na podporu trávení.

Pro zvýšení energie vybereme červenou nebo oranžovou barvu v kombinaci s hnědou. Krásným doplňkem bude šperk s mechovým achátem nebo serpentinem.

Naši nervovou soustavu zklidní vůně heřmánku nebo měsíčku.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama