Horoskopy

21. února 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 21. 2. – symbol Džbán

Čistíme tělo i mysl, uděláme si čas na zklidnění, vypneme všechny komunikační prostředky – mobily, počítače, tablety. Je to čas vhodný i pro půst, protože naše tělo se může snadněji detoxikovat, dodržujeme důsledně i pitný režim.

Luna ve Střelci – ubývá

Dnes provádíme speciální cviky pro nohy a boky, účinné jsou také lymfatické masáže, nejlépe ruční nebo s pomocí speciálních návleků. Objednáme se do kosmetického nebo masážního salonu.

Do svého jídelníčku zařadíme více zdravé přírodní stravy, přednost dáme „živé“ stravě. Vyhneme se džusům z koncentrátů a sladkým limonádám i energetickým drinkům. Vyzkoušíme např. nápoje z aloe vera, kompuchy nebo ječmene. Luna ubývá, můžeme si dopřát více stravy i ve večerních hodinách.

Skvělou barvou pro tyto dny je světle modrá nebo citronová. Z kamenů můžeme vybrat akvamarín nebo žlutý chalcedon.

Může nám vonět exotický oud nebo čokoláda.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2023

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.