Horoskopy

21. února 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 21. 2. – symbol Džbán

Čistíme tělo i mysl, uděláme si čas na zklidnění, vypneme všechny komunikační prostředky – mobily, počítače, tablety. Je to čas vhodný i pro půst, protože naše tělo se může snadněji detoxikovat, dodržujeme důsledně i pitný režim.

Luna ve Střelci – ubývá

Dnes provádíme speciální cviky pro nohy a boky, účinné jsou také lymfatické masáže, nejlépe ruční nebo s pomocí speciálních návleků. Objednáme se do kosmetického nebo masážního salonu.

Do svého jídelníčku zařadíme více zdravé přírodní stravy, přednost dáme „živé“ stravě. Vyhneme se džusům z koncentrátů a sladkým limonádám i energetickým drinkům. Vyzkoušíme např. nápoje z aloe vera, kompuchy nebo ječmene. Luna ubývá, můžeme si dopřát více stravy i ve večerních hodinách.

Skvělou barvou pro tyto dny je světle modrá nebo citronová. Z kamenů můžeme vybrat akvamarín nebo žlutý chalcedon.

Může nám vonět exotický oud nebo čokoláda.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.