Horoskopy

21. července 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 21. 7. – symbol Zrcadlo

Dnes si vzájemně nastavujeme zrcadlo a učíme se vidět skutečnost. Měli bychom být upřímní, především sami k sobě, a poučit se z chyb, které jsme udělali. Je to den ztišení a očisty psychiky, nalézání podvědomých vzorců, které nám brání v rozvoji.

Luna ve Vodnáři – ubývá

Energie těchto dnů je přátelská a družná, chceme se seznamovat, chodíme do společnosti a získáváme nové známosti i kontakty.

Vodnářská energie je těkavá, nutí nás ke změnám a k činnosti. Neměli bychom příliš zatěžovat nohy; neplánujeme dlouhé túry, ale spíše procházky; našemu tělu také prospěje plavání. Při únavě odpočíváme s nohama vzhůru. Luna ve Vodnáři je vhodná pro barvení, melír i tónování vlasů, barva drží déle. Upravujeme zarostlé nehty, odstraňujeme bradavice.

Dnes můžeme mít očistný nebo také odtučňovací den. V létě nám hubnutí jde lépe; více se pohybujeme, potíme se a máme menší chuť k jídlu. Využíváme příznivého času ke zlepšení naší fyzické kondice. Doporučuje se konzumovat brokolici, květák, zelené fazolové lusky nebo salát z obilných klíčků. Pijeme meruňkovou nebo mátovou limonádu.

Nezatěžujeme nohy, vyhneme se chirurgickým zákrokům v oblasti kyčlí, lýtek, beder. Nevšední je kombinace barvy žluté a šedé. Energii nám dodá hematit nebo karneol. Vyzkoušejme vůni máty nebo fialky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.