Horoskopy

21. září 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 21. 9. – symbol Kůň

Dynamický den plný energie a rozhodnosti. Nechybí nám odvaha, plánujeme budoucnost. Den přátelských setkání a kontaktů, vhodný také pro cestování, obchodování a začátek nových projektů. Respektujeme názory kolegů a společná práce se nám daří.

Luna v Býku – ubývá

Soustředíme se na plány do budoucna, zvláště v hmotné oblasti, nepodléháme iluzím, jsme realisté.

Citlivá je oblast krku, preventivně uvolňujeme krční páteř, vhodné jsou i masáže zad a šíje. Vyhledáváme klidné prostředí, hluk nás stresuje. Na obličej a dekolt aplikujeme hydratující a výživné pleťové masky.

Volíme lehce stravitelnou stravu, jako je např. dušená zelenina, rizoto, lečo s masem nebo bez, ryby a mořské produkty. Solíme méně, jídlo dochutíme kořením, česnekem nebo mořskými řasami. Dodržujeme pitný režim.

Dnes nám bude slušet kombinace karmínové a zlaté. Můžeme se ozdobit šperky s rubínem nebo čaroitem. Doma si zapálím tyčinky s vůní myrhy nebo vanilky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.