Horoskopy

21. ledna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 21.1.- symbol Krokodýl

Náročný den, musíme být opatrní na vše, co děláme. Snažíme se být v klidu a nevyvolávat konflikty, prospěje nám pohyb, procházky a tříbení myšlenek, snažíme se pochopit jednání našich blízkých a odpustit jim. Vynecháme masitou stravu a jíme lehčí pokrmy.

Luna ve Štíru – ubývá

Dnes hrají hlavní roli emoce, jsme zranitelní, negace a neústupnost se mohou promítnou zvláště v partnerské a milostné oblasti.

V období štíří Luny bychom měli přenést pozornost na vylučovací orgány, močový měchýř, věnujme pozornost očistě a intimní hygieně. Pro ženy se doporučují sedací koupele v bylinkových odvarech.

Ve fázi ubývající Luny se naše váha většinou nemění, můžeme víc jíst, dopřát si to, co máme rádi. Pro pročištění organismu můžeme vyzkoušet koloidní stříbro, které čistí organismus od zánětlivých procesů, bakterii a parazitů. Na pleť naneseme kvalitní masky a krémy.

Nepijeme chladné nápoje, operace v oblasti močového měchýře, konečníku.

Můžeme vyzkoušet „námořnickou“ kombinaci modré a bílé. K energii znamení Štíra se hodí černý onyx nebo křišťál. Z vůní můžeme vyzkoušet myrhu nebo červený grep.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.