Horoskopy

22. února 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 22. 2. - symbol Žába

Dnešek může být pro mnohé z nás náročný, věnujeme zvýšenou pozornost všemu, co děláme. A to nejen v práci, ale i při sportu a řízení auta atd. V tomto dni zvýšeně hrozí nebezpečí ztráty, podvodu, pokud možno nepodepisujeme žádné smlouvy. Snažíme se zaměřit pozornost na pozitivní věci.

Luna v Kozorohu – ubývá

Znamení Kozoroha ovlivňuje pohybový aparát, kostru, klouby a pleť. Je správný čas zajít do sauny, nebo si udělat doma horkou lázeň, skvělá je rašelinová koupel, pak se zabalit do županu a odpočívat.

V tyto dny si můžeme dopřát sladké, jídla našeho dětství. I mléčné výrobky, jogurty, tvaroh, sýry – vše kvalitní, farmářské, domácí, nebo v bio kvalitě. Vápník potřebujeme pro pevnost našich kostí.

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen

Z barevného spektra vybereme jemné, zemní tóny hnědé, kterou můžeme zkombinovat s růžovou. Krásným kamenem je záhněda nebo růžový korál.

Vůně myrhy povznese naší náladu, yland-yland nás dokáže uzemnit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.