Horoskopy

22. června 2016 04:10

Anna Kopečková

Magická Luna pro každý den: 22. 6. – symbol Pavouk

Je to náročný den. Nemáme začínat nic nového, spíše soustředit energii na zdolání započatých věcí. Nenavazujeme nové kontakty, pracovní ani osobní, snažíme se o střídmost v jídle, pití i sexu. Lze říci, že jde o den půstu a askeze.

Luna v Kozorohu – ubývá

Dny, kdy se zaměřujeme na důležité věci, jsme aktivní a snažíme se vše vidět z realistické stránky, jsme houževnatí a pilní. Milostné a partnerské záležitosti raději neřešíme…

Pečujeme o pleť celého těla, uděláme si peeling, následně použijeme kvalitní pleťová mléka nebo oleje. Na bolavá kolena zkusíme recept dědečků – natřeme je slivovicí. Zastřiháváme nehty a depilujeme místa, která to potřebují.

V těchto dnech je tzv. živná kvalita sůl, její působení je v našem těle silnější. Můžeme jíst více slaných pokrmů, platí to jen pro ty, kteří nemají problémy s ledvinami, klouby atd. Jídlo můžeme ochucovat i bylinkami, česnekem, cibulí, zázvorem, křenem. Na talíři mohou být při ubývajícím měsíci i vydatnější pokrmy, kterým se jinak vyhýbáme.

Vyzkoušejme veselou kombinaci modré a žluté.

Jako doplňky to mohou být šperky s larimarem nebo citrínem.

Osvěží náš vůně máty nebo mandarinky.

Věra Várady

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.