Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Magická Luna pro každý den: 22. 8. – symbol Kůň

Dynamický den, plný energie a rozhodnosti. Nechybí nám odvaha, plánujeme budoucnost. Je den přátelských setkávání a kontaktů, vhodný také k cestování, obchodování a zahájení nových projektů. Respektujeme názory kolegů a společná práce se nám daří.
Vydáno: 22.08.2016
Luna hlavni foto pondeli
Luna hlavni foto pondeli Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Beranu - ubývá

Beraní znamení ovládá hlavu, proto můžeme mít sklony k bolestem hlavy, migrénám. Zajdeme si na masáž hlavy, protáhneme tělo, prospěje nám procházka a pohyb. Je vrcholné léto, užíváme si sluníčka a vodních radovánek. Naše pleť skvěle absorbuje krémy; použijeme masku, zábal na obličej, i na vlasy.

V těchto dnech konzumujeme ovoce a bílkoviny, prospějí nám netučné ryby, plodová zelenina, hrách, čočka. Můžeme si naordinovat odlehčující den, kdy pijeme jen ovocné nebo zeleninové šťávy.

Barvy, které podporují energii Berana jsou žlutá, oranžová a červená. Z kamenů můžeme vybrat oranžový granát nebo žlutý citrín. Svůj osobní prostor provoníme citrónovou trávou nebo bergamotem.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama