Horoskopy

22. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 22. 8. – symbol Kůň

Dynamický den, plný energie a rozhodnosti. Nechybí nám odvaha, plánujeme budoucnost. Je den přátelských setkávání a kontaktů, vhodný také k cestování, obchodování a zahájení nových projektů. Respektujeme názory kolegů a společná práce se nám daří.

Luna v Beranu - ubývá

Beraní znamení ovládá hlavu, proto můžeme mít sklony k bolestem hlavy, migrénám. Zajdeme si na masáž hlavy, protáhneme tělo, prospěje nám procházka a pohyb. Je vrcholné léto, užíváme si sluníčka a vodních radovánek. Naše pleť skvěle absorbuje krémy; použijeme masku, zábal na obličej, i na vlasy.

V těchto dnech konzumujeme ovoce a bílkoviny, prospějí nám netučné ryby, plodová zelenina, hrách, čočka. Můžeme si naordinovat odlehčující den, kdy pijeme jen ovocné nebo zeleninové šťávy.

Barvy, které podporují energii Berana jsou žlutá, oranžová a červená. Z kamenů můžeme vybrat oranžový granát nebo žlutý citrín. Svůj osobní prostor provoníme citrónovou trávou nebo bergamotem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.