Horoskopy

22. ledna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 22.1.- symbol Medvěd

Den, kdy se probouzejí naše síla. Je třeba sílu vědomě zacílit, mít záměr. Vhodné je i léčení – zvláště alternativní. Probouzí se naše podvědomí, které je naším nejlepším léčitelem. Veškeré cíle, které si dnes naplánujeme, se v budoucnosti zrealizují.

Je důležité si uvědomit, že základním kamenem je naše mysl a dostatek vůle a kreativity. Všechno je možné, omezení si klademe jen my sami…

Luna ve Štíru – ubývá

Důležité jsou emoce, naše nálada se může rychle měnit. Mohou se objevit neshody a problémy v komunikaci s ostatními, v práci i doma.

Důležité je vylučování; věnujme pozornost očistě a intimní hygieně. V tyto dny je také větší zájem o sexuální hrátky, energie je plná erotiky, můžeme jí plně užít. Aplikujeme výživné hojivé masky a zábaly na pleť celého těla.

Uděláme si čas na nedělní, sváteční oběd, a jídlo si plně vychutnáme. Uvaříme oblíbené jídlo nebo zajdeme do restaurace a užijeme si nedělní nic nedělání v kruhu rodiny nebo přátel. Dnes si můžeme i přidat, protože Luna je ve fázi ubývání.

Ke Štírům se hodí šedá nebo kouřová modř. Z kamenů zvolíme hematit nebo duhový obsidián.

Bude dám vonět ylang-ylang nebo broskev.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.