Horoskopy

23. října 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 23. 10. – symbol Krokodýl

Odložíme náročné pracovní úkoly, i obchodní jednání a schůzky. Neměli bychom podléhat napětí, ale naopak se snažit být v klidu a bránit se agresivnímu chování okolí. Prospěje nám pohyb, procházky a tříbení myšlenek, snažíme se pochopit jednání svých blízkých a odpustit jim.

Luna ve Lvu - ubývá

Lví znamení je aktivní, což se promítá i do cyklu Luny; snažíme se, hledáme způsob, jak uspět.

Znamení Lva má vliv na srdce a cévní systém; proto vše, co dnes pro srdce uděláme, se nám vrátí. Vyhneme se aktivitám zatěžujícím srdce: těžké fyzické práci, stresu. Naplánujte si návštěvu divadla, oblíbené restaurace. Objednáme se ke kadeřníkovi na stříhání, vlasy budou hustší a pevnější. Koupíme si masky a zábaly na vlasy.

Můžeme hodovat, Luna ve Lvu je v ubývajícím cyklu. Připravíme si několik chodů: předkrm, hlavní jídlo, dezert; porce mohou být menší, ale náležitě si je vychutnáme. Úžasnou pochoutkou je kohout na víně. Můžeme si také zajít na „lukulské hody“ do oblíbené restaurace, na romantickou večeři, nebo setkat se s rodinou, přáteli, dětmi.

Pozor na operace srdce, zad, cév. Pro ohnivé dny Lva můžeme zvolit červenou nebo bílou. Z říše kamenů vybereme červený korál nebo křišťál.

Naší nervovou soustavu zklidní vůně meduňky nebo tonky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.