Horoskopy

23. listopadu 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 23. 11. – symbol Medvěd

Pozor na konflikty a měření sil, sklony k depresím a podléhání stresu. Vhodné je cvičení, jít si zaběhat, nebo se projít v přírodě. Vládne silná jangová energie, touha po sexu a spojení. Erotika má v tento den velmi silný náboj a může vést i k početí potomka.

Luna v Panně – ubývá

Tyto dny přinášejí vytrvalost a koncentraci, dokážeme vidět detaily, které nám jindy unikají.

Správné vylučování podpoříme skladbou jídelníčku a také pohybem. Cvičíme a masírujeme si oblast bříška a představujeme si, jak se zde všechno uvolňuje a léčí. V těchto dnech se doporučují krášlicí procedury, sestřih a výživa vlasů i pokožky celého těla.

V těchto dnech můžeme dát přednost i více kalorické stravě, ale také s vyšším obsahem vlákniny; jíme obilné kaše, vydatné polévky i masové pokrmy s přílohami. Pijeme mátový nebo fenyklový čaj nebo speciální směsi pro podporu zažívání.

Pozor na alkohol, méně solíme, nepodstupujeme operace v oblasti ledvin a pánve. Budou nám slušet přírodní tóny okrové nebo zelené.

Z kamenů můžeme vybrat olivín nebo sardonyx. Svůj osobní prostor provoníme vůní santalu nebo meduňky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.