Horoskopy

23. prosince 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 23. 12. - symbol Medvěd

Je to den, kdy nedostaneme nic zadarmo, vše si budeme muset vybojovat a zasloužit. Vládne silná energie, která nás může svádět k měření sil s ostatními.

Uděláme si alespoň půl hodiny času jen na sebe, odpojíme se od „příjmu“ a snažíme si vyčistit hlavu si od všech negací, zbytečných a zavádějících informaci. Večer nezanedbáme ani „manželské povinnosti“.

Luna ve Vahách - ubývá

Snažíme se být v harmonii se sebou i ostatními, zvláště v době vánoc je to pro všechny důležité.

V těchto dnech je důležité dobře pečovat o ledviny a močové cesty. Snažíme se vyhnout námaze a stresu, je konec pracovního týdne a den před vánocemi. Dopřejeme si příjemné chvíle doma, relaxujeme, odpočíváme, u dobré knihy nebo filmu.

Vybíráme si lehčí stravu; vánoční čas zatíží naše zažívání, dáváme přednost dušené zelenině, připravíme si cuketu, nebo papriky. Můžeme si uvařit lečo nebo rizoto bez masa. Pozornost věnujeme pitnému režimu, zachutnat nám může čaj yerba maté.

Pozor na trhání zubů, operace v oblasti ledvin, beder, omezíme alkohol. Pro dnešní den oblečeme nenápadnou šedou s růžovými nebo bílými doplňky.

Z kamenů vybereme krevel nebo chryzopras. Dnes nám bude vonět růže nebo čokoláda.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.