Horoskopy

23. dubna 2016 04:10

Anna Kopečková

Magická Luna pro každý den: 23. 4. – symbol Zvon

Čas získávání svobody, sebevědomí a radosti. Den sílící ženské energie – Bohyně. Hlavními atributy jsou láska, pohostinnost, plodnost a tvořivost. Hledáme pravou míru a harmonii, nepřeháníme to s fyzickou láskou, i když štíří energie tohoto dne bude žádat opak.

Luna ve Štíru - ubývá

Důležité jsou emoce, naše nálada se může rychle měnit. Mohou se objevit neshody a problémy v komunikaci s ostatními, v práci i doma.

Důležité je vylučování; věnujme pozornost očistě a intimní hygieně. Ženám se doporučují sedací teplé koupele. V tyto dny je také větší zájem o sexuální hrátky, energie je plná erotiky, můžeme jí plně užít. Pěstíme pokožku celého těla, aplikujeme výživné hojivé masky a zábaly, např. bahenní, nebo zkusíme kyslíkovou terapii.

V tyto dny můžeme víc jíst, dopřejeme si dobroty, jimž se jinak vyhýbáme. Uděláme si čas na pozdní oběd a jídlo si plně vychutnáme. Můžeme si dát i sladká jídla, maso, zeleninu atd. Jako přílohy rýži, brambory, zelené lusky, nebo sladké brambory – topinambury.

Nepijeme chladné nápoje, vyhneme se operacím v oblasti močového měchýře, konečníku.

Dnešní den nám bude slušet šedá nebo stříbřitá barva.

Z kamenů můžeme vybrat obsidián vločkový, hematit.

Náš osobní prostor pročistí esence červeného grepu nebo ylang-ylang.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky láska energie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.