Horoskopy

23. června 2016 04:10

Anna Kopečková

Magická Luna pro každý den: 23. 6. – symbol Orel

Dnešek má být podle starých prognostik dnem úspěšným. Těm, kteří mají vědomé spojení s božským Zdrojem, se daří na všech úrovních. Můžeme si naplánovat důležité obchodní a pracovní schůzky, řešit vztahové a milostné záležitosti.

Jsme v rovnováze, čteme, studujeme, cvičíme nebo si prozpěvujeme oblíbené písničky.

Luna ve Vodnáři – ubývá

Tyto dny přinášejí možnost naučit se propojovat svět materiální s duchovním. Vědomě pracovat na spolupráci s ostatními lidmi.

Ráno začneme protahováním, procvičujeme oblast nohou, která je v těchto dnech citlivější. V oblasti lýtek, stehen, holení i kyčlí můžeme pociťovat bolest, tlak. Pomohou nám masáže. Objednáme se ke kadeřníkovi, vhodné je barvení vlasů, zábaly a výživa vlasových kořínků.

Ve dnech ubývající Luny tělo méně ukládá živiny, můžeme tedy jíst více, ale přece jen si vybíráme stravu, která nám nejen chutná, ale i prospívá. Rýžové, těstovinové, bramborové jídlo nebo zeleninové přílohy k netučným rybám. Pijeme vychlazené bylinkové čaje, můžeme si dát vinný střik nebo long drinky.

Pozor na náročné cvičení, operace v oblasti kyčlí, holení, lýtek a žilního systému.

Kombinace barev zelená – modrá je nepřehlédnutelná.

Náš outfit můžeme doplnit modrým apatitem nebo zeleným malachitem.

To pravou vůní je královna květin růže nebo esence červeného grepu.

Věra Várady

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 7. 2024

Berani, smíchejte dnes realitu s trochou fantazie. Na chvíli si odpočiňte a odreagujte se. Zkuste strávit čas meditací a vyčistěte si hlavu od každodenních starostí. Uklidňující, relaxační činnosti jsou tím nejlepším způsobem, jak dnešní den strávit. Vydejte se na procházku s přáteli a ponořte se do hovoru na obskurní témata. Dopřejte si čas a prostor pro snění.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.