Horoskopy

24. ledna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 24. 1. – symbol Žába

Můžeme být konfrontování s lidmi a situacemi, které nám přinesou klamný pohled na skutečnost. Je to den, kdy nám hrozí nebezpečí ztráty, podvodu, ale také marnivosti a pýchy.

Jsme roztěkaní a nedokážeme se soustředit, proto důležitá jednání a činnosti pokud možno přesuneme na vhodnější období. Je lepší být spíše pozorovateli než činiteli, nevydáváme zbytečně psychickou ani fyzickou energii.

Luna ve Střelci – ubývá

Energie Střelců přináší radost, touhu po dobrodružství a změnách, rádi cestujeme.

Procvičujeme záda, bedra, kyčle. Masírujeme tyto oblasti lufovou žínkou, která je prokrví. Ráno si dáme studenou sprchu; dokonale nás probudí. Skvělé jsou čisticí pleťové masky a napařování. Dopřejeme si dostatečný pohyb, procházku, cvičení na míči atd.

Luna je ve fázi ubývání, tak si můžeme dopřát i tučnější stravu. Dáme si k obědu svoje oblíbené jídlo a nevyčítáme si žádné kalorie navíc. K svačině, mezi jídly, jíme ovoce – jablko, pomeranč nebo kiwi. Dostatečně pijeme, pokud možno teplé nápoje, které nás zahřejí a povzbudí náš organismus, jako je třeba čerstvý mátový nebo zázvorový čaj.

Z barevné škály nám bude slušet okrová v kombinaci s hnědou. Jako doplněk vybereme šperk s jantarem nebo tygřím okem.

Dnes nám může vonět myrha nebo rozmarýn.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.