Horoskopy

24. října 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 24. 10. – symbol Medvěd

Pozor na konflikty a měření sil, sklony k depresím a podléhání stresu. Vhodné je cvičení - jít si zaběhat, nebo se projít v přírodě. Vládne silná jangová energie, touha po sexu a spojení. Erotika má v tento den velmi silný náboj a může vést i k početí potomka.

Luna ve Lvu - ubývá

Dny Luny ve Lvu přinášejí zátěž pro srdce, cévy a záda. Ráno začneme cvičením nebo rychlou chůzí. Věnujeme pozornost péči o vlasy střih, barva, melír a čistící pleťové kúry. Prospějí nám masáže, sauna a celková očista těla.

Dnes zvolíme spíše netučná jídla, ryby, rýže, luštěniny, mandle, ořechy, pro podporu srdeční činnosti zázvorový čaj. Doplňujeme hořčík – sója, naklíčená semena, při ubývající Luně se nemusíme omezovat.

Naší energii podpoří žlutá nebo oranžová barva. Můžeme zvolit šperk s karneolem nebo zlatým - imperiál topazem.

K dnešnímu dni se hodí vůně růže nebo levandule.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.