Horoskopy

24. prosince 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 24. 12. - symbol Mušle

Den, kdy se díky „otevřeným nebesům“ můžeme napojit na Zdroj. Zklidníme dech, vyčistíme si hlavu od zbytečných myšlenek a nasloucháme své intuici. Spojení se znamením Štíra může přinést inspiraci a detailnější vhled do našich plánů. Je štědrý den, kdy jsme v kruhu našich blízkých rodiny a přátel.

Luna ve Štíru - ubývá

V souvislosti s Vánocemi pozor na emoce, naše nálada se může rychle měnit.

Důležité je vylučování; věnujme pozornost očistě a intimní hygieně. Ženám se doporučují teplé sedací koupele. V tyto dny je také větší zájem o sexuální hrátky; energie je plná erotiky, které si můžeme plně užít. Pěstíme pokožku celého těla, aplikujeme výživné hojivé masky a zábaly, např. bahenní.

V tyto dny můžeme víc jíst, což u vánočního stolu jistě všichni oceníme. Dopřejeme si oběd i vánoční večeři takové, jaké mají být. Ryby, řízky, saláty, i vánoční cukroví. Pro radostnou náladu dobré víno, likér, pivo nebo speciální vánoční nápoje.

Nepijeme chladné nápoje, pozor na operace v oblasti močového měchýře, konečníku. Pro slavnostní štědrovečerní večer můžeme zvolit kombinaci bílá – černá.

Z kamenů křišťál nebo obsidián vločkový. Z vůní purpuru nebo kadidlo.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.