Horoskopy

24. února 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 24. 2. – symbol Lotos

Dnešní den by měl být harmonický, je konec pracovního týdne, proto si můžeme dovolit více času pro sebe a aktivity, které máme rádi. Vyhradíme si čas i na své přátele a rodinu a dopřáváme si příjemné společné chvíle.

Luna ve Vodnáři – ubývá

Rádi komunikujeme, vládne přátelská atmosféra, nechceme se dát příliš svazovat starostmi.

Energie těchto dní bývá rychlá, intenzivní, den začneme pokud možno pomalým startem a naladěním. Můžeme si zacvičit a protáhnout tělo. Pozornost věnujeme hlavně nohám v oblasti lýtek. Cyklus Luny ve Vodnáři je vhodný k barvení vlasů, vlasovým zábalům a další vlasové péči.

V zimním období volme stravu bohatou na vitamíny a enzymy, které tělo nastartují. Dopřejeme si kvalitní vitamínové šťávy; skvělý je červený grep, mrkev s jablkem a na podporu hubnutí ananas, obsahující enzym bromelain.

Krásným spojením je hnědá s pastelově zelenou. Z kamenů můžeme vybrat labradorit nebo jaspis obrázkový.

Z vůní vetiver nebo jemnou vanilku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.