Horoskopy

24. února 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 24. 2. – symbol Lotos

Dnešní den by měl být harmonický, je konec pracovního týdne, proto si můžeme dovolit více času pro sebe a aktivity, které máme rádi. Vyhradíme si čas i na své přátele a rodinu a dopřáváme si příjemné společné chvíle.

Luna ve Vodnáři – ubývá

Rádi komunikujeme, vládne přátelská atmosféra, nechceme se dát příliš svazovat starostmi.

Energie těchto dní bývá rychlá, intenzivní, den začneme pokud možno pomalým startem a naladěním. Můžeme si zacvičit a protáhnout tělo. Pozornost věnujeme hlavně nohám v oblasti lýtek. Cyklus Luny ve Vodnáři je vhodný k barvení vlasů, vlasovým zábalům a další vlasové péči.

V zimním období volme stravu bohatou na vitamíny a enzymy, které tělo nastartují. Dopřejeme si kvalitní vitamínové šťávy; skvělý je červený grep, mrkev s jablkem a na podporu hubnutí ananas, obsahující enzym bromelain.

Krásným spojením je hnědá s pastelově zelenou. Z kamenů můžeme vybrat labradorit nebo jaspis obrázkový.

Z vůní vetiver nebo jemnou vanilku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.