Horoskopy

24. dubna 2016 04:10

Anna Kopečková

Magická Luna pro každý den: 24. 4. – symbol Zrcadlo

Dnes si vzájemně nastavujeme zrcadlo a učíme se vidět skutečnost. Měli bychom být upřímní především sami k sobě a poučit se z chyb, které jsme udělali. Je to den ztišení a očisty psychiky, nalézání podvědomých vzorců, které nám brání k rozvoji.

Luna ve Štíru - ubývá

V období štíří Luny bychom si měli dávat pozor na vylučovací orgány, močový měchýř; zvláště ženy by si měly chránit vaječníky a celý uro-genitální systém před nastydnutím. Na pleť naneseme kvalitní masky, např. bahenní, nebo si zkusíme kyslíkovou terapii. Odpočíváme, je volný den, věnujeme se relaxaci, svým koníčkům, procházkám v přírodě…

Ve fázi ubývající Luny se naše váha většinou nemění; můžeme víc jíst a dopřát si to, co máme rádi. Uvaříme si oblíbené masové pokrmy, polévky, dopřejeme si také moučníky. Podpoříme rovněž imunitu, např. tabletami s hlívou ústřičnou. Pijeme teplé čaje.

Dnes nám budou slušet chladné tóny modré a také stříbrná.

Podpořit cirkulaci krve a lymfy nám pomůže hematit, proti špatné náladě apatit.

Je neděle, sváteční den, proto zvolíme vůni kadidla nebo myrty.

Věra Várady

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.