Horoskopy

25. ledna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 25. 1. – symbol Žezlo

Den, kdy si uděláme čas na revizi svých plánů, prosíme o moudrost, spojujeme se s vnitřním Já. Čas, kdy se zbavujeme iluzí, získáváme skrytá poznání, uvědomujeme si a přijímáme zodpovědnost za svá rozhodnutí a činy, které ovlivňují náš život.

Pokud možno se vyhneme alkoholu a různým povzbuzujícím látkám….

Luna v Kozorohu – ubývá

Vibrace Luny v Kozorohu přináší praktičnost, ctižádostivost a touhu uspět v pracovní, obchodní nebo také studijní sféře. Dokážeme lépe sobě i ostatním zorganizovat čas…

Dáme pozor, abychom neprochladli, zima působí na ztuhlost pohybového aparátu, kloubů a vazů. Vhodná jsou nenáročná protahovací cvičení, teplá lázeň, sauna nebo masáž. Pečujeme o pokožku těla, aplikujeme čisticí pleťové masky, naše pleť je skvěle vstřebá. Je vhodný čas pro manikúru a pedikúru.

Můžeme jíst více kořeněná, zahřívající a slaná jídla, se solí ale opatrně kvůli zátěži ledvin. Tato ubývající fáze Luny podporuje vylučování toxinů z těla, ti, kteří chtějí být fit, by měli pít detoxikační a odvodňující čaje, např. kopřivový nebo přesličkový. Jíme kořenovou zeleninu, mrkev, ředkvičky, červenou řepu, brambory, česnek a cibuli ve zvýšené míře.

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen, chirurgické a plastické operace.

K povzbuzení můžeme zkombinovat červenou a bílou barvu. Z kamenů vybereme červený korál nebo křišťál.

Vyzkoušejme esenci levandule nebo citronovou trávu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.